18032018Nowości:
   |    Rejestracja

Powikłania poszczepienne


Uczmy się od Niemców jak chronić dzieci przed chorobami oraz powikłaniami poszczepiennymi. Nie sieją paniki, że iluś tam imigrantów zachorowało na odrę, tylko radzą rodzicom chronić małe dzieci w domach. Taką postawę powinni przyjąć wszyscy lekarze, a przede wszystkim MZ. Odra to nie aids czy ebola, dobrze żeby starsze dzieci ją przeszły raz w życiu i uzyskały trwałą odporność, a młodsze trzeba chronić.


 

 
„Berlińscy pediatrzy apelują, by rodzice niemowląt pozostawiali dzieci w domu i nie oddawali ich do placówek opieki. Władze miasta planują też szczepienia dla uchodźców – to właśnie w tych kręgach rozpoczęła się epidemia odry.
//<![CDATA[ var gazeta_pl = gazeta_pl || {}; gazeta_pl.Config = gazeta_pl.Config || {}; gazeta_pl.Config.Squid = {domain: ”, luid: ”, dc: ”}; //]]> Związek Niemieckich Pediatrów radzi berlińskim rodzicom, by do czasu opadnięcia fali zachorowań na odrę pozostawiali niemowlęta w domu i nie oddawali ich do placówek opieki dla najmłodszych. Specjaliści podkreślają, że choroba jest szczególnie niebezpieczna dla najmłodszych dzieci– 18 lutego br. w Berlinie na odrę zmarło 1,5-roczne dziecko. Ogółem od października ubiegłego roku w Berlinie zarejestrowano ponad 630 przypadków odry.”
 

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz