18032018Nowości:
   |    Rejestracja

Ujawnianie prawdy o szczepieniach


Polecam bardzo dobry tekst dra Nulla o szczepiennym maccartyzmie (amerykańska odmiana inkwizycji) w stosunku do osób, które negują skuteczność oraz bezpieczeństwo masowych szczepień. Autor przytacza m.in. współczesne dane statystyczne, które pokazują, że zachorowalność na choroby zakaźne jest znacznie większa w populacjach stosujących dużo szczepień, niż w tych mało wyszczepionych. Szczepienny establiszment jest dziś w panice, ponieważ upublicznione zostały dowody świadomych ludobójczych przestępstw dokonywanych przez przemysł szczepionkowy wspólnie z urzędnikami, którzy wymuszają szczepienia oraz mediami, które je agresywnie reklamują.


Amerykański Kongres aktywnie bada teraz te przestępstwa i należy się spodziewać, że wkrótce dojdzie do publicznych procesów przypominających norymberskie po II WS.  Obecna histeria establiszmentu wokół niewielkiej liczby przypadków odry w USA wśród zaszczepionych i nieszczepionych jest wyrazem tej właśnie paniki.  
Drugi link to wywiad z niemieckim lekarzem, który prowadzi badanie porównujące zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, które wykazuje, że dzieci nieszczepione są znacznie zdrowsze od szczepionych. (Osoby mające problemy z angielskim, mogą sobie przetłumaczyć Googlem).   
http://www.globalresearch.ca/vaccine-mccarthyism-what-if-the-vaccine-paradigm-itself-is-deliberately-flawed/5427768
http://whitetv.se/sv/inget-fritt-medium-i-sverige/1106-council-on-foreign-relations-cfr-visar-att-ovaccinerade-aer-friskare-aen-vaccinerade.html
 http://www.omsj.org/corruption/cfrmap
 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz