23022018Nowości:
   |    Rejestracja

We Włoszech zgony po szczepieniach na grypę


We Włoszech zapanowała panika, bo 11 starszych osób zmarło tam po szczepieniach grypowych. Rządowi Włoch należą się wielkie brawa za to, że szybko i właściwie zareagował, zatrzymując akcję szczepień. Zbiega się to z coroczną kampanią reklamową karteli farmaceutycznych promującą te szczepienia. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wlochy-11-osob-zmarlo-po-szczepionce-przeciw-grypie,wid,17067437,wiadomosc.html?ticaid=113e4b

W Polsce, jak wiemy, nie monitoruje się zgonów poszczepiennych i prawie wszystkie przypadki NOPów zmiata pod dywan. Całe szczęście, że szczepi się na grypę mniej niż 4% Polaków, ale słyszałam o pogromach szczepiennych organizowanych w polskich domach opieki dla starszych osób.


 

Naturalna epidemia grypy zdarza się raz na kilkadziesiąt lat, lecz każdego roku tysiące ludzi umierają w wyniku powikłań poszczepiennych, a setki tysięcy lub miliony prawdopodobnie zachorowują na świecie na grypę poszczepienną i poszczepienne zapalenie płuc.  (Sama znam wiele takich przypadków).  Kartele szczepionkowe i ich lobbyści zawsze zaprzeczają tym faktom, lecz niczego innego od nich nie można oczekiwać, bo przecież kryminaliści prawie nigdy nie przyznają się do winy.  Jednak dziś nie da się już ukryć faktu, że masowe szczepienia raczej wywołują chroniczne choroby i zabijają, niż chronią przed chorobami.  Cały biznes medyczny czerpie wielkie zyski z rosnących zastępów ludzi okaleczonych przez szczepienia.

Zgony zarejestrowane w VAERS po szczepionkach na grypę.  Dane trzeba pomnożyć przez ok. 20 (bo zgłaszanych jest mniej niż 5% wszystkich powikłań), wówczas otrzymamy ponad 20 tysięcy zgonów po tych szczepieniach w USA.  Ok. 50% to zgony osób po 65 r. życia.

Zgony poszczepienne Wu0142ochy

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz